Histori Islame

Personi qe beri hapjen e ceremonise se World Cup 2022, Ghanim Al Muftah qenka ,…

Personi qe beri hapjen e ceremonise se World Cup 2022, Ghanim Al Muftah qenka binjak me Ahmed Al Muftah. Ne historine e tyre emocionuese te zanafilles gjejme se, gjate shtatezanise nenes se tyre i paskan rekomanduar mjeket qe t’i abortonte, ngaqe njeri fetus posedon nje sindrome te rralle, qe rezulton me mungese te gjysem trupit poshte. Por prinderit pa lekundje kishin vendosur ta vazhdojne shtatezanine dhe ja ku kemi Ghanim-in, nje djale hafiz, nje djale qe ka diplomuar ne UK, dhe qe shpreson nje dite te behet ambasador i Katarit ne Angli, djale qe mahniti secilin prej nesh me debutimin me te jashtezakonshem ne historine e ceremonive boterore te fudbollit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *