Histori private

Mesazhe dashurie dhe citate për të dashurën

 1. Vetëm me ty, mësova të marr frymë! Të dua.
 2. Prekjet e tua më ngrohin më mirë se dielli! Jam çmendur i dashuruar me ty!
 3. Ti je mbretëresha e zemrës sime.
 4. Përgjithmonë nuk është aq kohë sa duhet me ju.
 5. Nuk duroj dot të jem veç teje. Ti je zemra ime, mushkëritë e mia, gjithçka ime.
 6. E vetmja herë që nuk kam marrë patë kur kam menduar për ty… nuk është kurrë. Unë të dua.
 7. Marrëdhënia jonë është si Tom dhe Jerry. Ne ngacmojmë njëri-tjetrin, ndjekim njëri-tjetrin, rrëzojmë njëri-tjetrin, acarojmë njëri-tjetrin, por nuk mund të jetojmë pa njëri-tjetrin.
 8. Unë të dua ty, ashtu siç nuk kam dashur kurrë një tjetër dhe as do ta dua më kurrë. Unë të dua me gjithçka që jam, dhe me gjithçka që do të jem ndonjëherë.
 9. Edhe sot ndiej njësoj, Ditën që të takova për herë të parë, Ti je ai që mendoj; Ju jeni vërtet një në pak, por, më lejoni t’ju them diçka, është e thjeshtë, jo e re, të dua shumë!
 10. Shpresoj që lumturia që ndjejmë sot nuk do të përfundojë kurrë. Sido që të ndodhë, dije se të dua marrëzisht! Unë jetoj me ju!
 11. Lindja e diellit mund të jetë perfekte për shkak të nuancave të saj të bukura. Por jeta ime është perfekte, sepse unë të kam ty. xoxo
 12. Ju nuk e dini, por buzëqeshjet tuaja mund të ëmbëlsojnë çdo gjë, duke përfshirë jetën time, ditët e mia dhe kafen time. Si mund të besoj se nuk ju bëj sheqer?
 13. Sa herë që ju shoh të buzëqeshni, është një moment që i bën të gjitha problemet e jetës me vlerë të tolerueshme. Unë të dua.
 14. Zemra ime ishte prej hekuri dhe ti ishe me magnet. Pra, si mund t’i rezistoja të bie në dashuri? Te dua ZEMER!
 15. Ti e ke prekur jetën time nga aq shumë këndvështrime sa është e vështirë të mendosh për një të nesërme pa ty. Megjithatë, ju nuk jeni më një zgjedhje; ju jeni një domosdoshmëri!
 16. Ti byrek i lezetshëm! Të betohem, momentet me ty janë një magji e pastër. Unë ngjitem në lartësi të reja të lumturisë, dashurisë dhe pasionit kur jeni me mua. Për mua është më mirë të mos jetoj fare sesa të jetoj pa ty.
 17. Unë e dua buzëqeshjen tuaj. Ti je thjesht stili im. Çfarë mund të kërkoj më shumë? Unë dua që dashuria jonë të zgjasë, Coz. Ju jeni i vetmi. Nuk mund të të heq nga mendja. Unë të dua.
 18. Në dritën tënde, unë mësoj si të dua. Në bukurinë tënde, si të bësh poezi. Ti vallëzon brenda gjoksit tim ku askush nuk të sheh, por ndonjëherë unë e bëj, dhe ajo pamje bëhet kjo art.
 19. Të puth, mendo për ty, të përqafoj, të lëkundem, të mungon, të ëndërroj për ty – këto janë gjërat që unë mund të bëj në çdo kohë, kudo dhe gjatë gjithë ditës. Unë të dua.
 20. Nuk është e vërtetë që dashuria nuk krijon kufij, sepse dashuria ime për ty ka krijuar kufij në zemrën tënde që askush tjetër të mos hyjë.
 21. Vetëm një frazë e bën zemrën time të rrahë më shpejt – është emri yt dhe fjala “përgjithmonë”, e bashkuar.
 22. Kujtimet që kemi krijuar së bashku do të më bëjnë gjithmonë të lumtur deri në ditën e fundit të jetës sime. Jam i sigurt që gjithmonë do të jesh aty për të ndarë lumturinë time!
 23. Doja t’ju them se kudo që të jem, çfarëdo që të ndodhë, gjithmonë do të mendoj për ju dhe kohën që kemi kaluar së bashku, si kohën time më të lumtur. Do ta bëja gjithçka përsëri nëse do të kisha zgjedhjen. Jo keqardhje
 24. I mbyll sytë dhe gjithçka që shoh është ti. Ti e ngushëllon mendjen time të shpërndarë gjatë gjithë kohës. Nuk ka asgjë në këtë botë që mund të më ndalojë të të dua!
 25. Të puth, mendo për ty, të përqafoj, të lëkundem, të mungon, të ëndërroj për ty – këto janë gjërat që unë mund të bëj në çdo kohë, kudo dhe gjatë gjithë ditës. Unë të dua.
 26. Ju jeni aq e lezetshme saqë jeni pothuajse si një kukulla Barbi. Përveçse kukullat nuk zihen dhe nuk i bërtasin askujt!
 27. Pa marrë parasysh se çfarë ka ndodhur. Gjithashtu, pa marrë parasysh se çfarë keni bërë. Pa marrë parasysh se çfarë do të bëni. Prandaj, do të të dua gjithmonë. e betohem.
 28. Unë mund të të dua për shumë arsye. Por une të doja për atë që je dhe për atë që nuk je! Unë të dua!
 29. Një milion yje mund të ndriçojnë tokën qielli i nates. Por një buzëqeshje e vetme mund të ndriçojë gjithë universin e dikujt. Buzëqeshja juaj ndriçon botën time çdo ditë!
 30. I dashur, dashuria ime për ty është e pakushtëzuar. Ajo rritet nga thellësia e zemrës sime, dhe pa dashurinë dhe ngrohtësinë tuaj, zemra ime pushon së rrahuri. Gjithçka që kërkoj është të jesh pranë meje përgjithmonë.
 31. Gëzimi më i madh i jetës sime është zgjimi çdo mëngjes duke ditur që ti je imja. Asgjë nuk mund të jetë më e kënaqshme se kjo ndjenjë!
 32. Dashuria jote është frymëzimi im. Pa ty, thjesht nuk mund ta imagjinoj se si do të ishte jeta ime. Më vjen mirë që Zoti më dha po aq të veçantë sa ti. Unë të dua.
 33. Yje, dete, oqeane, të gjitha mrekullitë e botës – Unë do të hedh në këmbët tuaja për hir të buzëqeshjes tuaj të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *