Lajme

“Ti Na Mësove Të Ngrihemi Pas Çdo Rënie”! Shakira I Dedikon Fjalët E Ndjera Të Atit Të Sëmurë Rëndë.

I ati i Shakirës, William Mebarak Chadid, është shtruar së fundmi në një spital në Barcelonë dhe Shakira ka reaguar për lajmin e babait të saj.

Familja ka kërkuar respektin maksimal në këtë kohë të vështirë dhe artistja kolumbiane ka lëshuar një deklaratë.

Ekipi i komunikimit të Shakira -s konfirmon se babai i këngëtares, William , është shtruar në spital në klinikën Teknon-Quiron në Barcelonë. Detajet rreth gjendjes së tij shëndetësore janë konfidenciale, ndaj familja kërkon respekt në këtë moment”-thuhet në deklaratë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *