Histori private

Dua te tregoj nje histori qe me ka ndodhur ne nentor 2022

Dua te tregoj nje histori qe me ka ndodhur ne korrik

Une punoja me nje organizte te huaj perkthyes dhe kam dy shoke nga shkolla e mesme por te cilet ne vitin 2000 paten shkuar ne Londer per studime. Nga mesi i korrikut vijne per pushime ketu dhe pas disa ditesh vendosem te shkonim diku te dilnim dhe pas disa diskutimeve vendosem te shkonim ne liqenin e Badovcit qe ishte shum terheqes, me makinen time.

Marrim me vete pije dhe disa shishe smirnoff si dhe grillin per te pjekur mish. Pasi arritem vendosemi ne nje skaj me larg njerezve tjere pasiqe na pelqente te bisedonim lirshem ngase shoket kishin shumecka te flisnin per jeten ne Londer dhe studimet.

Aty kah mesdita shohim 3femra qe afrohen mjaft afer nesh ne breg. Ngase ishin afer dukeshin mjaft mire teksa filluan te zhvisheshin ne nje menyre qe mu dukej teper provokative ngase benin zhurme dhe nguceshin duke goditur njera-tjetren sikur kerkonin te terhiqnin vemendjen tone. Dhe natyrisht ia arriten qellimit. Neve na u nderprit biseda ne mes dhe vetem shikonim ne drejtim te tyre dhe kenaqeshim me lojen e tyre.

Ato u zhvishen dhe u futen ne uje. Pas kesaj edhe ne shkuam te laheshim por ne u futem me thelle ne liqe. Pas kesaj une dola e pari dhe shkova te makina dhe mora grillin dhe gjerat tjera dhe nderkohe edhe shoket dolen nga liqeni. Une prita gjersa edhe vajzat dolen nga uji dhe me pretekst se nuk kisha shkrepse shkova dhe iu kerkova nje. Ato i gjeta duke u fshi me peshqire te tyre dhe gjithmone duke u qeshur me priten shume mire dhe une mora shkrepsen dhe ndeza qymyrin per grill. Nderkohe, ua ktheva shkrepsen dhe ne shenje falenderimi i ftova te vinin te grilli per te ngrene mish.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *