Histori private

Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore…

Kushtet e veshtira me detyrojne te punoj ne masazh, Nana po me thot masi nuk po martohesh mere nje femije ne jetimore…-Pershendtje.Shpresoj qe Jeni Mir Te Gjith .Jam Nje Femer 36 Vjeqare Nga kosova Po Ju shkruaj Nga Facebooku I Nje Koleges Sepse Nuk Dua Ta Di Askush Se Kush Jom .Nuk Jam E Martuar Nuk Kam Femi Jetoj Me Dy Prinderit e Semur.Ne Vitet e Luftes Patem Ik jasht Shteti Ne Ate Kohe Isha 14 Vjeqe Baba jem Gjith Ka qen I Flaket Pas Vellezerve Se Ton Jeten E Kan Shfrytzu E Kan Lon Pa shtepi Pa asgje Jetojme Ne Nje Shtepi prone e Shtetit qe Sot Neser Munden Me Na Largu.Paramendoni Lu, fta Na qoj Ne Gurbet Merre Me Mend Baba U Kthy 1 muj Pas Qlirimit e Une Nana Mbetum.Atje Pastaj edhe Nanes Ju Mbush Menja ‘Me ardh Nuk Kishim Shtepi E asgje Mbi Kok .me Ktheu me Dh, un Ne Kosove E si U Kthym Baba Ja Filloj Me Bo Presion Se E shtike Vllau e Kunata .Ne Fillim Jetonim.Mir Nga Nje Bisnes I Nanes Por Ajo Pun Falimentoj Pas disa Viteve Ne Teresi Mbeta une Krah I Familjes Skisha ka Ja Mbaj .U punsova me Nje Vend Po Nuk Munda me mbajt Pastaj Dola Nga aty dhe Mbeta pa pin Nuk Kisha Zgjidhje Tjter Veq se me dal Me nejrz .Ju Lutem Mos Me paragjykoni .Fillova Me dal Me Njerz per pare Paramendoni Shpirti Mu Digjke M

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *