Histori private

Gruaja e pranoj qe me ka tradhetuar por me thot qe ishte pa zemer dhe pa mendje, nje nat e shpetova sepse ajo deshti te…

Gruaja e pranoj qe me ka tradhetuar por me thot qe ishte pa zemer dhe pa mendje, nje nat e shpetova sepse ajo deshti te…-Prsh.lexues te kesaj faqje. Kam pare dhe kam lexuare shum histori tek kjo faqe. Dhe vendosa te tregoje dhe un historine time.kam 10 vite qe jam martuate. Por qe te me bente gruja nje gje te tille kure nuk me kishte shkuare mendja.ne jemi nje cifte rreth 35 kemi nje vajze 8vjece.un punoje dhe jetoje ne vendine tim. Por shpesh her iki dhe ne emigrim nga 3 4 muaj. Ndersa nusja punone ne nje fabrike ka rreth 5 vjete qe punone aty.deri ketu cdo gje ne rregulle.cdo dite dalim bashke pim kafen e mengjezte. ajo iken ne pun po ashtu dhe un.un nuk ja kontrolloji telfonine asaj se kam besim.nje nate ja mora tel.dhe pash qe shkruante me dike.ishte nje burre rrethe 40.dhe ky punonte.jo ne nje fabrike me gruan por aty afer.ne orarine kure hajine drek dilnine jashte.per te ngren me fjal me ngren ne ajrer te paster sepse fabrika ku punone esht me fjal kepucari dhe kush punone duhet te di se ka acide mastice.me fjale ere te keqe.dhe sikure po thoja.aty ku hajin drek jasht kishte dhe njerez te fabrikave te tj.dhe ishet ky qe po thoja me fjal kishte ngacmuare me shikime.gruane.i kishte len nr. 2-3 her kjo e kish mare dhe e kish hedhure tek koshi.dhe gati cdo dite ky personi bente te njeten veprim. Nejse nje dite e mer nr gruja dhe i thote. Qe mos bej veprime te tilla se un jam i martuare nuk kam mndjen per budalliqe.nejse me pak fjal kishte nise si shaka duke qeshur.dhe kishin 3 muaj qe flisnin.i pash mesazhet qe kishte fol. Dhe i them gruas ca esht ky filloji duke me genjyer i the ose me thuaj te verteten ca ka ndodhure ose ne i japim funde tani kesaj martese.nejse i tregoje te gjitha kishte 3 muaj qe fliste dhe me kishte tradhetuare ma tha vet.u zhgenjeva shum nuk e prisja kurre nje gje te tille nga ajo kisha shum besim dhe tek njerzite e mi ka nje opinione shum pozitive.ate nate qe e kam maree vesh.fillova te qaj qe kurre ne jet nuk kam qare. Se ne tipine tim jam unik. Por jam ndjere aq keq.sa qe nuk mbaja dote veten.ajo tha ti ke jeten time ne dore munde te besh cfare te duash.nese ne ndahemi un i jap funde jetes sonte me tha.dhe nderkohe tentoi dy her te vr itej me th* ke shkoi ne dhomen e gjumit.e mbylli dere dhe qante.e e hapa deren me force kishte filluar te fuste th* ken ne gjoks e kam kap ne momentine e fundite.kalova nje nate shum te keqe te jetes time.vendosa ta fal.dhe keshtu veprova.shpesh her ja permendi. Dhe i them pse ma bere.me thote ishte nje vaprime qe nuk fale nuk duhet ber por veprova me pa zmer dhe pa mendje.tani un e kam fal ja kujtoje ajo thote jam pendu shum jam lendu shum.te kam lendu ty kam shkrtru dhe veten.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *