Histori private

Aq donte, mi ven te dyja duart tek fytyra dhe furishem me puthen,nderkohe qe perplasen trupin e tij ne timin..

Hi people!! Ja te tregoj dhe une nje nga historite e mia. I dashuri..ai me te cilin me shume rime te ndare sesa bashke, pas dy muajsh qe nuk flisnim nje dit te bukur i bie tel dhe me fleten sikur skishte ndodhur asgje.. ishte ” nje telefonate vetftuese” per te kaluar naten bashke. Ok vjen ne shtepi, dhe ai impakti i pare pas disa kohesh pa u pare qe nuk di as si te reagosh.. i hap deren, futet..e pershendes ftoht..dhe ai tek rinte si i ngrire pasi spo i jepja ndonje afrimitet.. nejse… pas pak minutash duke u pare sy me sy, bej nje fytyre ‘djallezore’ me nje shikim pervers ku i le te kuptoj qe..’ te hidhet ne sulm’ … Aq donte, mi ven te dyja duart tek fytyra dhe furishem me puthen,nderkohe qe perplasen trupin e tij ne timin.. ishim ne dhomen e pritjes, me kap,me ngre peshe,ashtu i ekgzaltuar sic ishte dhe me kembet e mia i ‘ mberthej’ kurrizin.. duart e tij qe pershkronin trupin tim teksa me puthte, me heq bluzen qe mbaja veshur dhe me shqyen recipetat,me shtrin ne divan dhe fillon me puthen gjithandej, fillon me buzet, me kap me dhembe buzen e poshtem nderkohe qe me prekte gjoksin,ashtu me buze kalon me puth nga qafa ,zbret tek gjosi dhe fillon me thethin kokat nderkoh qe njeren dore e kishte tek pjesa qafesh dhe veshit doren tj me ferkonte kofshen e kembes se djathte.. zbret me gjuhe me pershkon pjesen nga gjoksi tek kerthiza dhe me mjeker me spraps pantallonat e shkurtra qe mbaja veshur, fillon me.lepin dhe me pas vetem me buze kap dhe terheq buzet e vagines time.. pastaj me gjuhe vetem lepin sa dhe gjuhen futen brenda… pastaj ngjitet prap lart me trupat ngjitur shkarazi, dhe ndjej penisin e tij qe te pjesa e brendshme e kofshes se kembes qe me preken derisa e gjen rrugen vet per ne vagine aq i fryre sa ishte..!! Booo ndjej koken e penisit te tij tek reshket neper lengjet e mir per ne vagine, fillon i jep shpejt, dhe un qe sa me shpejt i jepte aq me shune doja ta ndjeja te gjithin brenda… teksa i jepte duart e tij i vinte tek gryka ime, gati sa nuk te mbyten, pasi ashtu behet e mundur kontraktimi muskujve te vagines gje qe shkakton kenaqesi te papare tek meshkujt… dhe ashtu vazhduam gjith naten, skemi len gje pa provuar.. cdo fantazi e shfrenuar qe kaplonte mendjet tona ne ato momente e vinim ne veprim.. ka qen goxha nate tani qe po e mendoj, pasi prap jemi zene, dhe nja dy muan qe sflasim…hahahaha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *