Histori private

Fale teje mora emrin KURVE!

Isha nje vajz e re ,ne shkoll te mesme.Nuk them qe isha shum e bukur ama nuk e di pse qdo djal u dasht mem ndal.Une vallahi e dashta vetem nje person me te i perjetova momentet me te bukura ne jete,ishte dashuria ime e pare.E njoha boten pran tij.Skisha kerkon as moter apo vlla me te madh qe me kish qendru ne krah.Vllezerit e mi jan me aftesi te kufizume e kur e njoha kete djal per her te par tregova gjithqka ju dorzova,aj e murr trupin tim me betimin qe nuk kish mem lon kurr vetem.Une kam frik nga vetmia kam frik shum .Shoket e tij me kerkonin e atij shkonin gjithmon i thoshin e kam pa kshtu ashtu.Pasha allahun kurr nuk e tradhtova e dashurova vetem ky ish gabimi im .E dashurova shum erdh ne at pik qe shokt tij fitun ja gjeten nje femer me letra dhe aj u martu u rehatu.Sot qet foto dhe tregon qe ka nje vajz dhe po jeton i lumtur.E shkeli betimin qe ska mem lon vetem dhe prap eshte i lumtur.Kur e thirrsha mem spjegu pse mla me bertiste. E di qe aj person eshte pjes e kesaj faqe dua ti them qe une kurr nuk te tradhtova ,nuk ta boj hallall dhimbjen time mos e perjetofsh ne vajz tende se engjujt skan faj.Une para 3 vite njoha nje tjeter djal qe mtradhton shan ul e bertet e une duhet me duru,sepse une skam virgjeri jeta jem si nje 24 vjeqare murr fund me dhemb kur u dashuroj kete djal,me quan kurv vetem pse skam virgjeri une i besova dikujt ama edhe ky tem kish than ne fillim nuk tdu ja kisha dit per nder ,mos te mkish bo me u dashuru pse zoti spo ma merr shpirtin me mir qet dhimbje mos me perjetu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *