Histori private

Dy vite kam qenë e sëmur nga sehiret,Familja e burrit më thonë merri fëmijët dhe dil nga shtëpija…

Dy vite kam qenë e sëmur nga sehiret,Familja e burrit më thonë merri fëmijët dhe dil nga shtëpija…-Pershendetje jam e martuar qe 9 vite gjat ketyre viteve Zoti me fali 3 femij te bukur e te shendosh Burri me trathton shum shpesh dhe sa her kam vendosur me u nda Zoti ma ka sjell nje situat qe skam mujt me u nda. Kam qen e semur 2vjet prej sehirev po me ndihmen e Zotit u sherova. Me vjerren nuk kaloj aspak mir eshte shum llafazane dhe i interesojn punt e huja kurr nuk me ka dashur. Familja e burrin jan te interesuar veq per pare qat dit qe sju jep pare ata çmenden dhe me thojn merri fmijen edhe dil prej shpis se na nuk mujna me te majt ty me fmij un i thojsha burrit qe qeshtu pom thojn ai um thojke pa te than une ti nuk guxon me shku kerkun. Burri nuk po sillet mir me mu gjithmon u sill keshtu nuk interesohet per fmij dhe mua as kurr ne jeten e vet nuk vet per fmij me nje fjal eshte shum i ftohur prej fmijve te vet, kur i lypi pare per me i qu te mjeku mi jep edhe kurr sum vet sa i hargjove ose ktheje kusurin po as se qka tha mjeku as sen sum vet. Ka besim shum te madh ne mu ai e di qe un e dua shum dhe kurr nuk e genjej per asgje para 3dite i kerkova edhe i thash qe kam nevoj me bisedu diqka me ty po jo ne shpi as para femijve me tha fol qetu qka ki me fol por i thash jo dalim diku jasht se ka me te than diqka e spo du kerkush me dit. Un dua te bisedoj me te dhe te ma trefoj arsyen se pse ai eshte aqq i ftoht me mua dhe femijet qe kurr me dor si prek e dua vetem te verteten sepse jam e lodhur ne shpirt psiqikisht. Ai eshte i lir prej meje me dal me shok e shoqni se pengoj kurr sepse rrogen.qe e merr kurr nuk e hargjon pa e dit un se ku jan hargju Por problemi jem eshte qe interesim ska per mua dhe femijt aspak live gati kurr nuk folmi se nuk shimi gati se hiq se mengjes shkon ne pun nga njeher kthehet heret dhe del prej shpis vjen von naten thot qe sun po i duron familjen evet se veq poter po bajn. Ju krkoj falje qe ju mundova me lexu aq gjat por dua nje keshill nga ju, une nuk lerkoj te ndahem prej ti kurr vetem nese ai me largon me maltretim se peendryshe kurr nuk ndahem Anonim ju lutem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *